Продукція > GTV POLAND > UA-B0-311192-20M
UA-B0-311192-20M
UA-B0-311192-20M GTV Poland
UA-B0-311192-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 212mm; W: 15.5mm; handle
Type of mounting element: holder
Material: aluminium
Colour: matt black
Height: 30.5mm
Length: 212mm
Width: 15.5mm
Mounting holes pitch: 192mm
Trade name: handle
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 212mm; W: 15.5mm; handle, Type of mounting element: holder, Material: aluminium, Colour: matt black, Height: 30.5mm, Length: 212mm, Width: 15.5mm, Mounting holes pitch: 192mm, Trade name: handle.