Продукція > GTV POLAND > UA-B0-311224-20M
UA-B0-311224-20M
UA-B0-311224-20M GTV Poland
UA-B0-311224-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 244mm; W: 15.5mm; handle
Colour: matt black
Trade name: handle
Type of mounting element: holder
Height: 30.5mm
Width: 15.5mm
Length: 244mm
Mounting holes pitch: 224mm
Material: aluminium
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 244mm; W: 15.5mm; handle, Colour: matt black, Trade name: handle, Type of mounting element: holder, Height: 30.5mm, Width: 15.5mm, Length: 244mm, Mounting holes pitch: 224mm, Material: aluminium.