UA-B0-311320
UA-B0-311320 GTV Poland
UA-B0-311320.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; natural; H: 30.5mm; L: 340mm; W: 15.5mm; handle
Trade name: handle
Width: 15.5mm
Height: 30.5mm
Length: 340mm
Mounting holes pitch: 320mm
Colour: natural
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; natural; H: 30.5mm; L: 340mm; W: 15.5mm; handle, Type of mounting element: holder, Material: aluminium, Trade name: handle, Width: 15.5mm, Height: 30.5mm, Length: 340mm, Mounting holes pitch: 320mm, Colour: natural.