Продукція > GTV POLAND > UA-HEXI-160-20M
UA-HEXI-160-20M
UA-HEXI-160-20M GTV Poland
UA-HEXI-160-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; matt black; H: 17.4mm; L: 190mm; W: 40mm; HEXI
Colour: matt black
Height: 17.4mm
Width: 40mm
Mounting holes pitch: 160mm
Length: 190mm
Material: aluminium
Manufacturer series: HEXI
Type of mounting element: holder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; matt black; H: 17.4mm; L: 190mm; W: 40mm; HEXI, Colour: matt black, Height: 17.4mm, Width: 40mm, Mounting holes pitch: 160mm, Length: 190mm, Material: aluminium, Manufacturer series: HEXI, Type of mounting element: holder.