Продукція > GTV POLAND > UA-LIND-256-296-18
UA-LIND-256-296-18
UA-LIND-256-296-18 GTV Poland
UA-LIND-256-296-18.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; brass; H: 18mm; L: 296mm; W: 41mm; LIND
Height: 18mm
Mounting holes pitch: 256mm
Length: 0.296m
Type of mounting element: holder
Colour: brass
Material: aluminium
Manufacturer series: LIND
Width: 41mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; brass; H: 18mm; L: 296mm; W: 41mm; LIND, Height: 18mm, Mounting holes pitch: 256mm, Length: 0.296m, Type of mounting element: holder, Colour: brass, Material: aluminium, Manufacturer series: LIND, Width: 41mm.