Продукція > GTV POLAND > UA-LIND-256-596-20M
UA-LIND-256-596-20M
UA-LIND-256-596-20M GTV Poland
UA-LIND-256-596-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; matt black; H: 18mm; L: 596mm; W: 41mm; LIND
Manufacturer series: LIND
Colour: matt black
Material: aluminium
Type of mounting element: holder
Length: 596mm
Height: 18mm
Width: 41mm
Mounting holes pitch: 256mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; matt black; H: 18mm; L: 596mm; W: 41mm; LIND, Manufacturer series: LIND, Colour: matt black, Material: aluminium, Type of mounting element: holder, Length: 596mm, Height: 18mm, Width: 41mm, Mounting holes pitch: 256mm.