Продукція > GTV POLAND > UA-PICADO-256-296-01
UA-PICADO-256-296-01
UA-PICADO-256-296-01 GTV Poland
UA-PICADO-256-296-01.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; chromium plated; H: 37mm; L: 296mm; W: 14mm
Material: aluminium
Colour: chromium plated
Type of mounting element: holder
Manufacturer series: PICADO
Width: 14mm
Height: 37mm
Mounting holes pitch: 256mm
Length: 0.296m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; chromium plated; H: 37mm; L: 296mm; W: 14mm, Material: aluminium, Colour: chromium plated, Type of mounting element: holder, Manufacturer series: PICADO, Width: 14mm, Height: 37mm, Mounting holes pitch: 256mm, Length: 0.296m.