Продукція > GTV POLAND > UA-PICADO-256-296-18
UA-PICADO-256-296-18
UA-PICADO-256-296-18 GTV Poland
UA-PICADO-256-296-18.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; golden; H: 37mm; L: 296mm; W: 14mm; PICADO
Height: 37mm
Mounting holes pitch: 256mm
Length: 0.296m
Type of mounting element: holder
Colour: golden
Material: aluminium
Manufacturer series: PICADO
Width: 14mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; golden; H: 37mm; L: 296mm; W: 14mm; PICADO, Height: 37mm, Mounting holes pitch: 256mm, Length: 0.296m, Type of mounting element: holder, Colour: golden, Material: aluminium, Manufacturer series: PICADO, Width: 14mm.