Продукція > GTV POLAND > UA-STRUCTURE-128-20M
UA-STRUCTURE-128-20M
UA-STRUCTURE-128-20M GTV Poland
UA-STRUCTURE-128-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; matt black; H: 37mm; L: 200mm; Holes pitch: 128mm
Colour: matt black
Manufacturer series: STRUCTURE
Height: 37mm
Mounting holes pitch: 128mm
Length: 0.2m
Material: aluminium
Type of mounting element: holder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; matt black; H: 37mm; L: 200mm; Holes pitch: 128mm, Colour: matt black, Manufacturer series: STRUCTURE, Height: 37mm, Mounting holes pitch: 128mm, Length: 0.2m, Material: aluminium, Type of mounting element: holder.