UAL25-1RF8
UAL25-1RF8 Riedon products by Bourns
UAL.pdf
Виробник: Riedon products by Bourns
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.575" (14.60mm)
Resistance: 1 Ohms
на замовлення 315 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.575" (14.60mm), Resistance: 1 Ohms.