Продукція > YAGEO > UALM21V0415000
UALM21V0415000
UALM21V0415000 YAGEO
Виробник: YAGEO
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; 150mH; 22x16x27mm; H: 27mm; 2Ω
Body dimensions: 22x16x27mm
Height: 27mm
Max resistance:
Test frequency: 10kHz
Type of inductor: wire
Inductance: 150mH
на замовлення 249 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; 150mH; 22x16x27mm; H: 27mm; 2Ω, Body dimensions: 22x16x27mm, Height: 27mm, Max resistance: 2Ω, Test frequency: 10kHz, Type of inductor: wire, Inductance: 150mH.