UALSU9VD070100
UALSU9VD070100 KEMET / PARTNER STOCK
2760629.pdf
Виробник: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UALSU9VD070100 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 10µH, 0.7A, Produktreihe SU-9VD
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 700mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Produktpalette: SU-9VD Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1560 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UALSU9VD070100 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 10µH, 0.7A, Produktreihe SU-9VD, tariffCode: 85045000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 700mA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Produktpalette: SU-9VD Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).