UB10-250RF1
UB10-250RF1 Riedon products by Bourns
UB.pdf
Виробник: Riedon products by Bourns
Description: RES 250 OHM 1% 7W AXIAL
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 250 Ohms
на замовлення 1975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 250 OHM 1% 7W AXIAL, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 250 Ohms.