UB100-F77-E0-V31 Pepperl+Fuchs, Inc.
256270_eng.pdf?v=20240611152140
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NPN-NO
Sensing Distance: 0.394" ~ 3.937" (10mm ~ 100mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Material - Body: Polycarbonate (PC)
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NPN-NO, Sensing Distance: 0.394" ~ 3.937" (10mm ~ 100mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, Material - Body: Polycarbonate (PC), Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.