Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > UB1000-18GM75-U-V15
UB1000-18GM75-U-V15
UB1000-18GM75-U-V15 Pepperl+Fuchs, Inc.
204536_eng.pdf?v=20181211000209
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC SEN 70-1000MM ANALOG
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: Analog Voltage
Sensing Distance: 2.756" ~ 39.370" (70mm ~ 1000mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 15V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC SEN 70-1000MM ANALOG, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M18, Output Type: Analog Voltage, Sensing Distance: 2.756" ~ 39.370" (70mm ~ 1000mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 15V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.