UB120-12GM-U-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
188176_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: Analog Voltage
Sensing Distance: 0.591" ~ 4.724" (15mm ~ 120mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 15V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: Analog Voltage, Sensing Distance: 0.591" ~ 4.724" (15mm ~ 120mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 15V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.