UB3C-40RF1
UB3C-40RF1 Riedon products by Bourns
UB.pdf
Виробник: Riedon products by Bourns
Description: RES 40 OHM 1% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 40 Ohms
на замовлення 1986 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 40 OHM 1% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 40 Ohms.