Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > UB500-18GM75-E7-V15
UB500-18GM75-E7-V15 Pepperl+Fuchs, Inc.
130229_eng.pdf?v=20240611030814
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: NPN-NC/NO
Sensing Distance: 1.181" ~ 19.685" (30mm ~ 500mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M18, Output Type: NPN-NC/NO, Sensing Distance: 1.181" ~ 19.685" (30mm ~ 500mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.