UB500-30GM-E5-V15
UB500-30GM-E5-V15 Pepperl+Fuchs, Inc.
097967_eng.pdf?v=20190108000137
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 500.8MM PNP
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: PNP-NC/NO
Sensing Distance: 1.181" ~ 19.685" (30mm ~ 500mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA)
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP65
Indicator: LED
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 500.8MM PNP, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: PNP-NC/NO, Sensing Distance: 1.181" ~ 19.685" (30mm ~ 500mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA), Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP65, Indicator: LED.