UBR2W181MND
UBR2W181MND Nichicon
e_ubr.pdf
Виробник: Nichicon
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 450V 180uF 20% 18mm AEC-Q200
на замовлення 339 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук