UBR400-F77-E2-V31 Pepperl+Fuchs, Inc.
233246_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP
Sensing Distance: 0" ~ 15.748" (0mm ~ 400mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 20V, 20V ~ 30V
Material - Body: Polycarbonate (PC)
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP, Sensing Distance: 0" ~ 15.748" (0mm ~ 400mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 20V, 20V ~ 30V, Material - Body: Polycarbonate (PC), Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.