UBX1A222MHL
UBX1A222MHL Nichicon
e-ubx.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 670 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz
на замовлення 191 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 670 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції UBX1A222MHL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UBX1A222MHL UBX1A222MHL Виробник : Nichicon e-ubx-1219447.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 2200uF 150c 16x31.5 7.5LS