UC0370-300-RSS
UC0370-300-RSS LICAP Technologies, Inc.
SCO370-300-RSS_DS.pdf
Виробник: LICAP Technologies, Inc.
Description: CAPACITOR 370F 0%/20% 3V TH
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can - Solder Lug - 4 Lead
Size / Dimension: 1.254" Dia (31.85mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -50°C ~ 65°C
Termination: Solder Lug
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.402" (61.00mm)
Capacitance: 370 F
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 370F 0%/20% 3V TH, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can - Solder Lug - 4 Lead, Size / Dimension: 1.254" Dia (31.85mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -50°C ~ 65°C, Termination: Solder Lug, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.402" (61.00mm), Capacitance: 370 F, Voltage - Rated: 3 V.