Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > UC2500-F65-E8R2-V15
UC2500-F65-E8R2-V15 Pepperl+Fuchs, Inc.
235140_eng.pdf?v=20240611152140
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NO
Sensing Distance: 9.843" ~ 98.425" (250mm ~ 2500mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 30V
Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP65
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NO, Sensing Distance: 9.843" ~ 98.425" (250mm ~ 2500mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 30V, Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT), Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP65, Indicator: LED.