UC4000-L2-E6-V15
UC4000-L2-E6-V15 Pepperl+Fuchs, Inc.
277774_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NC/NO
Sensing Distance: 7.874" ~ 157.480" (200mm ~ 4000mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NC/NO, Sensing Distance: 7.874" ~ 157.480" (200mm ~ 4000mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.