UC4000-L2-I-V15
UC4000-L2-I-V15 Pepperl+Fuchs, Inc.
277770_eng.pdf?v=20181221000255
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC SEN 200-4000MM ANALOG
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: Analog Current
Sensing Distance: 7.874" ~ 157.480" (200mm ~ 4000mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Polyamide (PA), Glass Filled
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC SEN 200-4000MM ANALOG, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: Analog Current, Sensing Distance: 7.874" ~ 157.480" (200mm ~ 4000mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Polyamide (PA), Glass Filled, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.