Продукція > NICHICON > UCD1V471MNS1MS
UCD1V471MNS1MS NICHICON
Виробник: NICHICON
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 470uF; 35VDC; Ø12.5x13.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: SMD
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 0.2Ω
Operating temperature: -55...105°C
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm
Max. forward impulse current: 1.1A
Manufacturer series: UCD
Service life: 5000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 470uF; 35VDC; Ø12.5x13.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: SMD, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 0.2Ω, Operating temperature: -55...105°C, Height: 13.5mm, Diameter: 12.5mm, Max. forward impulse current: 1.1A, Manufacturer series: UCD, Service life: 5000h.