Продукція > 3M (TC) > UCT-30-2-10
UCT-30-2-10
UCT-30-2-10 3M (TC)
3m-ultra-clean-double-coated-pet-tape-uct-30.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 2"X10YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 30' (9.1m) 10 yds
Thickness: 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 2.00" (50.80mm)
Usage: Laminating
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET)
Thickness - Adhesive: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0002" (0.2 mils, 0.005mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 2"X10YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 30' (9.1m) 10 yds, Thickness: 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 2.00" (50.80mm), Usage: Laminating, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET), Thickness - Adhesive: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0002" (0.2 mils, 0.005mm).