Продукція > 3M (TC) > UCT-50-0.5-10
UCT-50-0.5-10
UCT-50-0.5-10 3M (TC)
b40060536
Виробник: 3M (TC)
Description: ULTRA CLEAR DOUBLE COATED TAPE C
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 30' (9.1m) 10 yds
Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: Laminating
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET)
Thickness - Adhesive: 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0002" (0.2 mils, 0.005mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRA CLEAR DOUBLE COATED TAPE C, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 30' (9.1m) 10 yds, Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Laminating, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET), Thickness - Adhesive: 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0002" (0.2 mils, 0.005mm).