UD3-36S15E3 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 3W; 250KHz; 200mA; 15V; 1,5kV; 18V~75V; -40°C~85°C; EFF 82%; Substitute: WRB4815ZP-3WR2; UD3-36S15E3 DC UD3-36S15E3
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 40 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 3W; 250KHz; 200mA; 15V; 1,5kV; 18V~75V; -40°C~85°C; EFF 82%; Substitute: WRB4815ZP-3WR2; UD3-36S15E3 DC UD3-36S15E3, кількість в упаковці: 10 шт.