UD6-36S15E3 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 6W; 300KHz; 400mA; 15V; 1500kV; Vin 18V~75V; -40°C~85°C; EFF 84%; WRB4815ZP-3WR2; UD6-36S15E3 DC UD6-36S15E3
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 6W; 300KHz; 400mA; 15V; 1500kV; Vin 18V~75V; -40°C~85°C; EFF 84%; WRB4815ZP-3WR2; UD6-36S15E3 DC UD6-36S15E3, кількість в упаковці: 5 шт.