UDS01-24D12
UDS01-24D12 P-DUKE Technology, Inc.
UDS%28H%2901%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.1W
Features: Adjustable Output
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 0.47" L x 0.44" W x 0.31" H (11.9mm x 11.3mm x 8.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 45mA, 45mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 1.1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.1W, Features: Adjustable Output, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SMD Module, Size / Dimension: 0.47" L x 0.44" W x 0.31" H (11.9mm x 11.3mm x 8.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 45mA, 45mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 1.1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV, Standard Number: 62368-1.