Продукція > UDZ > UDZS-TE-17-3.9B
UDZS-TE-17-3.9B
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис UDZS-TE-17-3.9B
Description: DIODE ZENER 3.9V 200MW UMD2, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: UMD2, Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UDZSTE173.9B Виробник : ROHM 03+ SOD323
UDZS TE-17 3.9B Виробник : ROHM 0805-3.9V-72 PB-
UDZSTE-17-3.9B Виробник : ROHM 09+
UDZSTE-173.9B Виробник : ROHM Semiconductor dzs3.9b-1150266.pdf Zener Diodes 3.9V 200MW
UDZSTE-173.9B UDZSTE-173.9B Виробник : Rohm Semiconductor datasheet?p=UDZS3.9B&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key Description: DIODE ZENER 3.9V 200MW UMD2
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: UMD2
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: UMD2
Power - Max: 200 mW