Продукція > UDZ > UDZSTE-17-9.1B
UDZSTE-17-9.1B
Виробник:
на замовлення 1345 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис UDZSTE-17-9.1B
Description: DIODE ZENER 9.1V 200MW UMD2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: UMD2, Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V.
Інші пропозиції UDZSTE-17-9.1B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UDZSTE179.1B
UDZS TE-17 9.1B Виробник : ROHM 0805-9.1V-L2
UDZS TE17 9.1B Виробник : ROHM 09+
UDZSTE-179.1B UDZSTE-179.1B Виробник : Rohm Semiconductor datasheet?p=UDZS9.1B&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key Description: DIODE ZENER 9.1V 200MW UMD2
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: UMD2
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: UMD2
Power - Max: 200 mW
товару немає в наявності
UDZSTE-179.1B Виробник : ROHM Semiconductor datasheet?p=UDZS9.1B&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key Zener Diodes 9.1V 200MW