UEC3120-1210
UEC3120-1210 UNIFIVE GLOBAL LIMITED
view?usp=sharing
Виробник: UNIFIVE GLOBAL LIMITED
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Packaging: Bag
Size / Dimension: 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), A/V
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 10A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: China
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Power (Watts): 120 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W, Packaging: Bag, Size / Dimension: 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm), Voltage - Output: 12V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), A/V, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 10A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: China, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Power (Watts): 120 W, Standard Number: 62368-1.