UEC3120-2450
UEC3120-2450 UNIFIVE GLOBAL LIMITED
view?usp=sharing
Виробник: UNIFIVE GLOBAL LIMITED
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V120W
Packaging: Bag
Size / Dimension: 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), A/V
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cTUVus, FCC, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 5A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: China
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Power (Watts): 120 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 29 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V120W, Packaging: Bag, Size / Dimension: 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), A/V, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cTUVus, FCC, TUV, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 5A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: China, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Power (Watts): 120 W, Standard Number: 62368-1.