UECB200L48B000
UECB200L48B000 KEMET / PARTNER STOCK
Виробник: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECB200L48B000 - EMI-Core, 300MHz, 2.4mm ID x 4.8mm AD x 4.8mm L, Produktreihe B-20
tariffCode: 85049011
Frequenz, min.: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Außendurchmesser: 4.8mm
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 300MHz
Produktlänge: 4.8mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Innendurchmesser: 2.4mm
Impedanz: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: B-20 Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 35920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECB200L48B000 - EMI-Core, 300MHz, 2.4mm ID x 4.8mm AD x 4.8mm L, Produktreihe B-20, tariffCode: 85049011, Frequenz, min.: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Außendurchmesser: 4.8mm, euEccn: NLR, Frequenz, max.: 300MHz, Produktlänge: 4.8mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Innendurchmesser: 2.4mm, Impedanz: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: B-20 Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).