UECESDFPL15000
UECESDFPL15000 KEMET / PARTNER STOCK
Виробник: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECESDFPL15000 - Ferritkern für Flachbandkabel, 500MHz, Produktreihe ESD-FPL, 23.5mm x 1.5mm
tariffCode: 85049011
Frequenz, min.: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 500MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Impedanz: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: ESD-FPL Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 276 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECESDFPL15000 - Ferritkern für Flachbandkabel, 500MHz, Produktreihe ESD-FPL, 23.5mm x 1.5mm, tariffCode: 85049011, Frequenz, min.: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Frequenz, max.: 500MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Impedanz: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: ESD-FPL Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).