UECESDR12C2000
UECESDR12C2000 KEMET / PARTNER STOCK
Виробник: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECESDR12C2000 - EMI-Core, 500MHz, 7.3mm ID x 12mm AD x 15.3mm L, Produktreihe ESD-R
rohsCompliant: YES
Außendurchmesser: 12mm
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 500MHz
Produktlänge: 15.3mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Innendurchmesser: 7.3mm
Impedanz: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: ESD-R Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECESDR12C2000 - EMI-Core, 500MHz, 7.3mm ID x 12mm AD x 15.3mm L, Produktreihe ESD-R, tariffCode: 85049011, Frequenz, min.: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Außendurchmesser: 12mm, euEccn: NLR, Frequenz, max.: 500MHz, Produktlänge: 15.3mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Innendurchmesser: 7.3mm, Impedanz: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: ESD-R Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).