UECESDR14C2000
UECESDR14C2000 KEMET / PARTNER STOCK
Виробник: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECESDR14C2000 - EMI-Core, 500MHz, 7mm ID x 14mm AD x 3mm L, Produktreihe ESD-R
rohsCompliant: YES
Außendurchmesser: 14mm
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 500MHz
Produktlänge: 3mm
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Innendurchmesser: 7mm
Produktpalette: ESD-R Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 544 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET / PARTNER STOCK - UECESDR14C2000 - EMI-Core, 500MHz, 7mm ID x 14mm AD x 3mm L, Produktreihe ESD-R, tariffCode: 85049011, Frequenz, min.: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Außendurchmesser: 14mm, euEccn: NLR, Frequenz, max.: 500MHz, Produktlänge: 3mm, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Innendurchmesser: 7mm, Impedanz: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: ESD-R Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).