Продукція > METCAL > UFC-6CH9006S
UFC-6CH9006S
UFC-6CH9006S Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: UFC ULTRAFINE SOLDERING CARTRIDG
Packaging: Box
For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H2-UF
Length: 0.354" (9.00mm)
Temperature Range: 675°F (357°C)
Width: 0.024" (0.60mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UFC ULTRAFINE SOLDERING CARTRIDG, Packaging: Box, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H2-UF, Length: 0.354" (9.00mm), Temperature Range: 675°F (357°C), Width: 0.024" (0.60mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UFC-6CH9006S UFC-6CH9006S Виробник : Metcal ok_international_07242018_UFC Ultrafine Tip Catalog -EN - V1.pdf Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, 0.6MM X 9MM