Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > UFL-2LPHF6-062N1D-A-100
UFL-2LPHF6-062N1D-A-100
UFL-2LPHF6-062N1D-A-100 Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&series=U.FL
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: COAX CBL U.FL TO U.FL 3.9"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 3.937" (100.00mm)
Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
на замовлення 515 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL U.FL TO U.FL 3.9", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 3.937" (100.00mm), Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.