Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > UFL-2LPHF6-062N2D-A-150
UFL-2LPHF6-062N2D-A-150 Hirose Electric Co Ltd
pdfFile894995.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: COAX CBL U.FL TO U.FL 5.9"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 5.906" (150.00mm)
Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL U.FL TO U.FL 5.9", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 5.906" (150.00mm), Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.