Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > UFL-2LPHF6-062N2D-A-T288D
UFL-2LPHF6-062N2D-A-T288D Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY U.FL-CABLE PL-P 11.339"
Packaging: Bag
Length: 11.339" (288.00mm)
Style: U.FL (UMCC) to Cable
Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY U.FL-CABLE PL-P 11.339", Packaging: Bag, Length: 11.339" (288.00mm), Style: U.FL (UMCC) to Cable, Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.