Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > UFLHFELM4088SD1TA129.4BE1
UFLHFELM4088SD1TA129.4BE1 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 5.094" (129.40mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max: 6 GHz
Cable Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE ASSY U.FL PLUG SMT, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 5.094" (129.40mm), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable, Frequency - Max: 6 GHz, Cable Impedance: 50 Ohms.