Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > UFLVHF6-04K2TTFVA20-151
UFLVHF6-04K2TTFVA20-151 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONNECTOR
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 5.945" (151.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
Cable Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 5.945" (151.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, Cable Impedance: 50 Ohms.