Продукція > CHINSAN (ELITE) > UGP1C331MNN1007U
UGP1C331MNN1007U
UGP1C331MNN1007U Chinsan (Elite)
UGP%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.3 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.3 A @ 100 kHz.