Продукція > SUSCON > UH025M221F12PE50S00A
UH025M221F12PE50S00A
UH025M221F12PE50S00A Suscon
UH Series.pdf
Виробник: Suscon
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 130°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 220 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 360 mA @ 100 kHz
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 130°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 220 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 360 mA @ 100 kHz.