Продукція > SUSCON > UH063M470G13PE50S00A
UH063M470G13PE50S00A
UH063M470G13PE50S00A Suscon
UH Series.pdf
Виробник: Suscon
Description: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 130°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 270 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 400 mA @ 100 kHz
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 130°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 270 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 400 mA @ 100 kHz.