Продукція > 3M > UHM-S200E4-8AP1-TG30
UHM-S200E4-8AP1-TG30 3M
3mtm-ultra-hard-metric-uhm-press-fit-socket-ts2326.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 200
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 8
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Usage: CompactPCI
Connector Style: E 25
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 200, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 8, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: CompactPCI, Connector Style: E 25, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm).